Policjanci z Giżycka włączyli się w „Szlachetną Paczkę”

1

Policjanci i pracownicy giżyckiej komendy włączyli się w ogólnopolską akcję „Szlachetna paczka”, której ideą jest pomoc osobom najbardziej potrzebującym, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Zakupione przez policjantów rzeczy trafiły do mieszkanki powiatu giżyckiego, która samotnie wychowuje 15-letniego syna.

W zbiórce pieniędzy udział wzięli policjanci, pracownicy cywilni oraz Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów w Giżycku oraz darczyńcy z Polski. „Szlachetna paczka” jest najbardziej rozpowszechnionym projektem w Polsce, którego ideą jest chęć przekazania pomocy osobom najbardziej potrzebującym. Dzięki dobroci i wielkiemu zaangażowaniu wielu ludzi, wybrane rodziny otrzymują paczki odpowiadające im indywidualnym potrzebom, a często i marzeniom.

Policjanci z anonimowej bazy wybrali rodzinę, której chcieli pomóc. Dzięki ich pomocy piękne święta będzie miała mieszkanka powiatu giżyckiego, która samotnie wychowuje syna. Za zebrane pieniądze na podstawie listy, funkcjonariusze zakupili najpotrzebniejsze rzeczy, m.in. produkty żywnościowe, środki czystości, odzież, a także został przekazany węgiel i tablet dla chłopca. Do paczki trafiły również bony podarunkowe, za które kobieta i chłopiec będą mogli dokupić potrzebne im rzeczy.

W minioną sobotę (12.12.2020 r.) paczka została przekazana do sztabu akcji w Giżycku, skąd zostanie przewieziona do rodziny. Wszyscy policjanci i pracownicy giżyckiej komendy składają rodzinie najpiękniejsze życzenia Świąt Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że paczka sprawi im wiele, wiele radości i uśmiechu na twarzy.

KPP Giżycko (ich/rj)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
lol

A ja przeczytałem „Szlachetna Pałka” czas zmienić okulary