Policjanci z Giżycka poszukują zaginionego 47-latka

0

Policjanci z giżyckiej komendy oraz rodzina proszą o pomoc w odnalezieniu 47 – letniego Andrzeja Baranowskiego, mieszkańca gminy Wydminy. 

Policjanci oraz rodzina proszą o pomoc w odnalezieniu 47-letniego Andrzeja Baranowskiego, mieszkańca gminy Wydminy. Z ustaleń wynika, że mężczyzna w dniu 12.06.2022 roku wyjechał do Niemiec do Frankfurtu w celach zarobkowych. Następnie udał się do miejscowości Bensheim. W dniu 29.07.2022 roku napisał wiadomość do rodziny, że wyszedł ze szpitala w Niemczech i wraca do Polski. Od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu.

Rysopis: wzrost około 173 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, oczy koloru niebieskiego. Mężczyzna posiada znaki szczególne w postaci poziomej blizny w środkowej części nosa, utyka na prawą nogę, nad lewą brwią biegnąca skośnie blizna około kilku cm oraz niewielki tatuaż na lewym biodrze.

Wszystkie osoby, posiadające jakiekolwiek informacje odnośnie losów zaginionego mężczyzny lub takie, które mogłyby się przyczynić do jego odnalezienia lub ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku pod numerem telefonu: 47 735 22 00 lub z policjantami prowadzącymi sprawę tel. 47 735 22 44, 47 735 22 37, lub też kontakt z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze