Policjanci z Giżycka oddali krew potrzebującym

0

Giżyccy policjanci systematycznie oddają krew nie tylko w trakcie prowadzonych akcji. W ten sposób funkcjonariusze dzielą się najcenniejszym darem z tymi, którzy jej potrzebują. Oddana krew trafi do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie.

Policjantów z Giżycka nie trzeba prosić o wzięcie udziału w akcjach czy inicjatywach dotyczących krwiodawstwa. Chętnie włączają się w przedsięwzięcia nie tylko na rzecz poprawy bezpieczeństwa w mieście, ale także oddają cząstkę siebie poprzez oddanie krwi potrzebującym.

Tak też było dzisiaj (23.02.2018 r.) w godzinach rannych. W punkcie Terenowego Oddziału RCKiK w Giżycku zebrali się po to, aby oddać drogocenny dar jakim jest krew. Giżyccy policjanci ten dar przekazują systematycznie wiedząc o tym, że jest wzmożone zapotrzebowanie na krew. Poprzez takie działanie czynnie włączają się w ratowanie życia innych osób.

Tym razem w punkcie krwiodawstwa zjawili się policjanci wydziału prewencji, wydziału kryminalnego. Jak mówią sami funkcjonariusze, przekazują ten dar bo mają świadomość niesienia pomocy innym potrzebującym osobom.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze