Policjanci z Giżycka oddali krew potrzebującym

0

Giżyccy policjanci systematycznie oddają krew nie tylko w trakcie prowadzonych akcji. W ten sposób funkcjonariusze dzielą się najcenniejszym darem z tymi, którzy jej potrzebują. Oddana krew trafi do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie.

Policjantów z Giżycka nie trzeba prosić o wzięcie udziału w akcjach czy inicjatywach dotyczących krwiodawstwa. Chętnie włączają się w przedsięwzięcia nie tylko na rzecz poprawy bezpieczeństwa w mieście, ale także oddają cząstkę siebie poprzez oddanie krwi potrzebującym.

Tak też było dzisiaj (23.02.2018 r.) w godzinach rannych. W punkcie Terenowego Oddziału RCKiK w Giżycku zebrali się po to, aby oddać drogocenny dar jakim jest krew. Giżyccy policjanci ten dar przekazują systematycznie wiedząc o tym, że jest wzmożone zapotrzebowanie na krew. Poprzez takie działanie czynnie włączają się w ratowanie życia innych osób.

Tym razem w punkcie krwiodawstwa zjawili się policjanci wydziału prewencji, wydziału kryminalnego. Jak mówią sami funkcjonariusze, przekazują ten dar bo mają świadomość niesienia pomocy innym potrzebującym osobom.

KPP Giżycko

Dodaj swój komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o