Policjanci wlepili 19 mandatów, złapali też kierowcę pod wpływem narkotyków

2

Wczoraj (11.04) przez kilka godzin policjanci z Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Giżycku kontrolowali kierowców na drogach powiatu. Szczególną uwagę zwracali na tych, którzy poruszali się z nadmierną prędkością.

W ciągu kilku godzin, policjanci z giżyckiej drogówki, ujawnili 19 wykroczeń popełnionych przez kierowców podróżujących drogami powiat, w związku z czym nałożono 19 mandatów karnych na tych, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Ponadto zatrzymali uprawnienia do kierowania dwóm kierowcom, którzy pędzili 101 i 120 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Natomiast 35 – letni kierowca BMW nie pojechał w dalszą podróż, ponieważ po przeprowadzeniu wstępnych badań przez mundurowych okazało się, że kierował pod wpływem narkotyków.

KPP Giżycko

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
mieszkam tu

takiemu po narkotykach powinni dożywotnio zabierać prawko

kiok

Tych pod wpływem niech łapią seriami… normalni kierowcy nie będą mieli problemów, bo nawet jak trochę przekroczą prędkość to kary nie są tak wysokie, a zawsze też się można yanosikiem poratować, a bezpieczeństwo na drogach niech wzrasta…