Policjanci przeprowadzili intensywne nocne działania na terenie powiatu giżyckiego

1
fot. KPP Giżycko

Giżyccy policjanci przeprowadzili intensywne działania na terenie powiatu pod kątem eliminowania z ruchu drogowego kierujących pojazdami będących pod działaniem alkoholu lub narkotyków.

W poniedziałek (21.03.) w godzinach wieczorowo-nocnych giżyccy policjanci przeprowadzili intensywne działania pn. „Powiat nocą”.

Celem działań było wyeliminowanie z ruchu kierowców, którzy postanowili wsiąść za kierownicę po alkoholu bądź środkach odurzających. Działania odbyły się na głównych ulicach Giżycka i ościennych gminy. Funkcjonariusze sprawdzali stan trzeźwości kierowców, wymagane dokumenty, obowiązek jazdy z włączonymi światłami, a także eliminowali niepożądane zachowania, które znacząco wpływają na zagrożenie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców, jak i odwiedzających nasze rejony turystów – informują policjanci z KPP Giżycko. 

W trakcie działań policjanci sprawdzili stan trzeźwości u 246 kierowców, wszyscy byli trzeźwi. Natomiast zatrzymano dwóch mężczyzn poszukiwanych nakazem doprowadzenia oraz sprawców rozboju.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Secret

Ciekawe czy złapali kierowcę tira który w sobotę (18.03), koło godziny 23 przejechał przez most obrotowy wyginając znaki.