Policjanci po służbie zatrzymali poszukiwanego

0

Policjanci wydziału kryminalnego będąc po służbie zatrzymali poszukiwanego mężczyznę do odbycia 8 miesięcy kary pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu. 

Giżyccy policjanci wydziału kryminalnego w minioną sobotę, 25 maja br byli w czasie wolnym od służby, w tym samym czasie przebywali w tym samym miejscu w Giżycku na ulicy Pocztowej. Każdego dnia wykonują czynności na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców, ich rolą jest między innymi zatrzymywanie osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. W służbie, czy po służbie, starannie i sumiennie wykonują swoje czynności.

Będąc na ulicy Pocztowej w Giżycku jeden z funkcjonariuszy zauważył znanego mu mężczyznę wiedział, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie do odbycia kary pozbawienia wolności. W trakcie dokonywania zatrzymania do czynności dołączył drugi z policjantów, który również był w tej okolicy i znał poszukiwanego. Dzięki szybkiej reakcji i wspólnych działań 31-latek trafił do policyjnego aresztu skąd został przewieziony do Aresztu Śledczego w Suwałkach. Tam będzie odbywał karę pozbawienia wolności na okres 8 miesięcy za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze