Policjanci apelują – „Nadchodzące święta spędźmy w domu”

2

Już dziś apelujemy o to, aby nadchodzące Święta Wielkanocne mieszkańcy naszego powiatu spędzili w domu. Wspólnie walczmy z koronawirusem, aby następne Święta były czasem serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół!

Po raz kolejny prosimy o to, aby maksymalnie ograniczyć kontakty z innymi osobami. Niestety, nadal nie wszyscy stosują się do obostrzeń wprowadzonych, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Wczoraj policjanci ponownie zareagowali na kolejne przypadki łamania nowych zasad.

Przypominamy więc, że to nie czas na towarzyskie spotkania i wspólne spacery. APELUJEMY #zostanwdomu! Chodzi o życie i zdrowie!

Jeszcze raz przypominamy, że przez całe Święta Wielkanocne dla naszego wspólnego bezpieczeństwa i ochrony przed gwałtownym rozprzestrzenianiem się koronawirusa, będziemy sprawdzali czy wprowadzone obostrzenia są respektowane. Lekceważące łamanie przepisów będzie karane.

Źródło: KPP Giżycko

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Jbcps

Tak jest! Wladza dala przyklad!

mła

dziś pod inermarche samochody na gdańskich i warszawskich numerach…z kolko ugodno. Do wyboru do koloru. Zjechali się na weekend. Zróbcie coś z tym