Policja zaprasza w swoje szeregi. Terminy rekrutacji 2022

0

Warmińsko-mazurscy policjanci zapraszają w swoje szeregi. W każdej z komend miejskich, powiatowych oraz w komendzie wojewódzkiej każdego dnia można uzyskać informacje dotyczące naboru do Policji.

Przygoda z Policją rozpoczyna się od etapu kwalifikacyjnego, który sprawdza zdolność psychofizyczną kandydata do służby. To test wiedzy, test sprawności fizycznej, test psychologiczny i rozmowa kwalifikacyjna, a także szereg badań lekarskich. Kiedy kandydat spełnia wszystkie kryteria zostaje przyjęty w szeregi formacji.

Zawód policjant to praca ciekawa ale i wymagająca poświęceń. To również praca dzięki, której można się realizować, kształcić i pomagać innym. To praca dla ludzi z pasją, która mimo dużej odpowiedzialności daje dużo satysfakcji – zachęca giżycka KPP

Zainteresowani służbą w Policji niezbędne informacje, wzory dokumentów znajdą się na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, Komendy Głównej Policji (www.policja.pl).

Także w Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku przy ul. 1 – go Maja 26, w  Zespole Kadr i Szkolenia, chętni dowiedzą się bezpośrednio jak wygląda procedura wstąpienia w szeregi Policji.

Komendant Główny Policji określił minimalną liczbę osób planowanych do przyjęcia do służby w Policji w roku 2022 na poziomie 4 853 oraz następujące terminy przyjęć:

7 marca,
14 czerwca,
2 sierpnia,
19 września,
29 grudnia.

Liczba osób planowanych do przyjęcia do służby stanowić będzie odzwierciedlenie poziomu wakatów w garnizonie warmińsko – mazurskim.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze