Pokemony opanowały ulice Giżycka!

0

To nie żart! Pokemony opanowały ulice naszego miasta. W Giżycku można spotkać coraz więcej osób wpatrzonych w ekrany smartfonów. Wszystko to za sprawą aplikacji Pokemon Go, którą w ciągu niespełna tygodnia pobrano 10 milionów razy.

Gra polega na łapaniu Pokemonów w rzeczywistym świecie, a małe stworki można spotkać dosłownie wszędzie. Celem graczy jest złapanie wszystkich gatunków Pokemonów. Stworki łapane są za pomocą kamery w telefonie dzięki czemu popularne Pikachu możemy spotkać na ulicy Wojska Polskiego.

Giżycczanie tworzą grupy na Facebooku, gdzie można dzielić się informacjami na temat występowania Pokemonów w mieście. Za pośrednictwem grupy internauci umawiają się także na grupowe łapanie stworków.

Jeśli ty też jesteś fanem gry Pokemon Go i wytrwale szukasz małych stworów to dołącz do naszej zabawy! Prześlij na adres kontakt@gizycko.info zdjęcie/print screena przyłapanego Pokemona, a my dodamy go do naszej galerii! W mailu możesz również napisać nazwę oraz lokalizację napotkanego stwora.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze