10 grudnia czeka nas porcja ekstremalnych wrażeń sportowych. Na Hali Miejskiej w Węgorzewie przy ul. Pionierów 6 odbędzie się Gala MMA i Kick boxingu „Fight for Victory Węgorzewo”.

Organizatorzy zaplanowali 10 walk, spośród których najbardziej prestiżową będzie rywalizacja o Pas Zawodowego Mistrza Polski PFKB (Polska Federacja Kick Boxingu) w K1 limit 63,5. Do pojedynku o pas staną: Bartosz Hassa (Klub Fighter Nowa Sól) oraz Kamil Małota (Klub Mazur Team Piotrków Trybunalski). Zgromadzona publiczność będzie mogła zobaczyć także w akcji Mistrza Świata strongmanów amatorów – Mateusza Barona z KTJ MMA Ruda Śląska, którego podejmie przedstawiciel gospodarzy (CWKS Vęgoria Węgorzewo) – Mateusz Koczkodon. Tego wieczoru na ringu wystąpią także inni zawodnicy ( w tym dwie kobiety), nie tylko z Węgorzewa i okolic, ale całej Polski.

Bilety na galę do nabycia od poniedziałku w Centrum Promocji i Informacji Turystycznej w Giżycku (ul. Wyzwolenia 2). Cena w zależności od miejsca: 30 zł – trybuny, 40 zł – miejsce przy ringu.

Informacje dotyczące gali znajdziecie na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/Fight-For-Victory-W%C4%99gorzewo-1788716491402253/?fref=ts

 

 

 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze