Podwórko NIVEA w Miłkach? Ruszyło głosowanie

0

Od dziś można już oddawać głosy w konkursie „Podwórko Nivea” – do wygrania jest budowa nowoczesnych placów zabaw. Takie miejsce może również powstać w Miłkach, wystarczy oddać swój głos! 

To już kolejna edycja programu realizowanego przez popularnego producenta kosmetyków. Dzięki akcji do tej pory wybudowano 40 Podwórek NIVEA, 100 placów zabaw, wyposażono również 100 szkółek piłkarskich w całej Polsce. W tym roku zaplanowana jest budowa kolejnych, 40 z największą ilością głosów. Ich budowa potrwa od sierpnia do października.

Akcji wciąż przyświeca ten sam cel – mają to być miejsca w których rodzice wraz ze swoimi pociechami będą mogli aktywnie spędzać czas, angażując się w zabawę. Znajdzie się tam między innymi zjeżdżalnia z przejściem rurowym, karoca nawiązująca do dawnych koników czy tor przeszkód pod nazwą górski szlak.

Podobnie jak w poprzednich edycjach całość jest podzielona na etapy. Do 29 kwietnia można było zgłaszać propozycje lokalizacji. Teraz przyszedł czas na głosowanie. W Miłkach zaproponowano jedno miejsce – ul. Mazurska. Konkurencja jest duża, zgłoszonych zostało ponad 880 lokalizacji w całej Polsce.

Głosowanie odbywa się w dwóch turach: od 5.05 do 1.06 i od 2.06 do 30.06. W każdym etapie wybranych zostanie po 20 zwycięskich lokalizacji. W trakcie trwania akcji można oddać jeden głos dziennie przez stronę lub aplikację mobilną. Każdego dnia można wspierać inne miejsca. Zagłosować można tutaj »

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze