Poduszki z nadrukiem jako pomysł na firmowe gadżety!

0

Poduszka – rzecz miękka, miła, wygodna. Każdy lubi się na niej czasem oprzeć, usiąść lub położyć, a niektórzy wręcz nie wyobrażają sobie życia bez kanapy, na której znajduje się ich spora górka. Nic więc dziwnego, że potrafią budzić miłe skojarzenia! Do tego poduszki mogą być jednocześnie wykorzystywane jako narzędzie reklamowe. W jaki sposób?

Poduszki z firmowym nadrukiem

Poduszki, na których znajduje się kolorowy, firmowy nadruk, mogą pełnić doskonałą formę reklamy. Budzą pozytywne skojarzenia, opisane już we wstępie, a one z kolei łączą się w umysłach innych osób w jedno z logiem czy nazwą firmy. Automatycznie powstaje ciąg myślowy, mówiący: „skoro mogę oprzeć się o wygodną poduszkę, ufundowaną przez konkretną markę, to jest ona nietuzinkowa i dba o mój komfort”. Powstaje zatem podświadoma chęć skorzystania z usług lub produktów firmy, której poduszka przyciągnęła uwagę klienta w pozytywny sposób.

Warto także podkreślić, iż duży format poduszek pozwala dobrze wyeksponować nazwę i logo firmy, dzięki czemu łatwiej zapadają one w pamięć. W połączeniu z przyjemnymi skojarzeniami powodzenie reklamy jest gwarantowane!

Gdzie umieścić poduszki z firmowym nadrukiem?

Istnieje wiele możliwości. Pierwsza z nich to stworzenie strefy odpoczynku nieopodal salonu sprzedaży. Przykładowo, jeśli sklep firmowy mieści się w centrum handlowym, może znajduje się w nim taki zakątek, który można wykorzystać do postawienia sofy i ułożenia na niej firmowych poduszek? Z pewnością znajdą się chętni, by odpocząć tam kilka chwil!

Poduszki firmowe doskonale sprawdzą się także podczas różnego rodzaju eventów, konferencji czy targów. Wystarczy podczas takiego spotkania umieścić nieopodal swojego stoiska miejsce wypoczynkowe, a na pewno zaowocuje ono większą ilością klientów na firmowym stanowisku.

Co więcej, tak samo dobrze, a może nawet lepiej sprawdzą się one na świeżym powietrzu. Przyciągną bowiem nie tylko osoby zainteresowane eventem, ale również przypadkowych przechodniów.

Nietypowy podarunek

Niektóre branże mogą pozwolić sobie na obdarowanie swoich klientów lub kontrahentów firmową poduszką. Również w tym przypadku będzie ona budziła miłe skojarzenia, a dodatkowo fakt otrzymania prezentu podniesie jej rangę. Każdy z nas lubi dostawać upominki, gdyż czuje się dzięki nim wyróżniony, ważny, a jednocześnie przynależny do jakiejś grupy społecznej. Dzięki temu powstaje lojalność wobec marki obdarowującego, a w efekcie – nie tylko korzystanie z jego produktów i usług, ale również polecanie ich innym.

Idealna poduszka reklamowa

Na koniec pada pytanie: kto stworzy dla mojej firmy idealną poduszkę reklamową? Mamy na nie odpowiedź, brzmiącą: Inventini. Jest to marka zajmująca się produkcją różnorodnych akcesoriów i sprzętów reklamowych. Specjalizuje się w produktach wysokiej jakości, a jednocześnie dostosowanych do wymagań klientów. Dlatego jeśli oczekujesz, żeby poduszki reklamowe były estetyczne, kolorowe, ze szczegółowym i trwałym nadrukiem, a jednocześnie wykonane z dbałością o każdy detal, powinieneś skorzystać właśnie z usług Inventini.

fot. inventini.com

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]