Podsumowanie weekendu majowego na drogach powiatu giżyckiego

0

Podczas długiego weekendu policjanci pracowali na miejscu trzech wypadków drogowych i sześciu kolizji. Ponadto funkcjonariusze ukarali mandatami 144 kierowców.

Do pierwszego zdarzenia drogowego doszło 30 kwietnia około godziny 10:30 na skrzyżowaniu ulic Suwalskiej i Przemysłowej, tam kierująca samochodem osobowym 54- letnia mieszkanka gminy Giżycko nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście. W wyniku zderzenia 47- letni mężczyzna z gminy Giżycko doznał urazu kręgosłupa i kończyn.

Kolejny wypadek miał miejsce 4 maja w miejscowości Tros gm. Ryn, gdzie również doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Mieszkaniec województwa łódzkiego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze wywracając motocykl. Pasażerka motocykla doznała złamania kości podudzia.

Do trzeciego z wypadków doszło także w na terenie gminy Wydminy.

Funkcjonariusze pracowali także na miejscu 6 kolizji drogowych do jednej z nich Do jednej doszło w miejscowości Skop gm. Ryn. Około godziny 16:00 kierujący audi mieszkaniec gminy Giżycko jadąc w kierunku Giżycka stracił panowanie nad pojazdem, zahaczył o pobocze, w wyniku czego auto dachowało. Mężczyzna jechał sam, nie doznał poważnych obrażeń.

Podczas długiego weekendu majowego giżyccy policjanci ukarali mandatami 144 kierowców. Większość została wystawiona za przekroczenie prędkości.

Źródło: KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze