Pobił żonę, bo nie przygotowała świeżego obiadu. Trafił do aresztu

2

Węgorzewscy policjanci zatrzymali 51-latka, który pobił żonę. Sąd Rejonowy w Giżycku przychylił się do wniosku śledczych i na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego zadecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny trzymiesięcznego tymczasowego aresztu.

W piątek (29.10.2021r) oficer dyżurny węgorzewskiej komendy odebrał telefon od wystraszonej i roztrzęsionej mieszkanki gminy Budry.

Kobieta poinformowała, że pijany mąż wszczął awanturę domową, w trakcie której wyzywał ją słowami wulgarnymi, szarpał za włosy, wykręcał jej rękę oraz uderzył głową o ścianę. Przerażona kobieta uciekła do sąsiadów i wezwała na pomoc policję. Interweniujący funkcjonariusze by zapewnić spokój i bezpieczeństwo 53-latce zatrzymali agresywnego mężczyznę. Jak się okazało powodem tak wielkich nerwów 51-latka było, to że żona nie przygotowała świeżego obiadu – informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie

Dzięki zaangażowaniu węgorzewskich mundurowych podejrzany o pobicie żony został skutecznie odizolowany od pokrzywdzonej.

Sąd Rejonowy w Giżycku na podstawie zgromadzonego przez węgorzewskich policjantów materiału dowodowego zastosował wobec 51-latka trzymiesięczny tymczasowy areszt.

(źródło: KPP Węgorzewo)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Baran

Teraz będzie miał codziennie świeże obiadki, Hi, hi,hi

Barnaba

żałosny fajfus