Po weselu ojciec panny młodej spędził noc w areszcie

0

Pisz.W nocy z soboty na niedzielę oficer dyżurny piskiej komendy otrzymał zgłoszenie od kierowcy wiozącego gości z wesela. Z jego relacji wynikało, że jeden z pasażerów, będący pod wpływem alkoholu, jest bardzo agresywny.

Kierowca pojazdu marki Bus Iveco jechał w stronę Orzysza. Widząc nadjeżdżający radiowóz zatrzymał się na przystanku autobusowym w miejscowości Jeglin tak, aby funkcjonariusze pomogli mu z awanturującym się mężczyzną.

Jak się okazało, wynajęty pojazd przewoził gości z wesela. Jeden z nich zachowywał się wyjątkowo agresywnie, krzyczał i prowokował innych  krewnych do bójki. Mężczyzna  był pod znacznym wpływem alkoholu, stąd nie reagował na prośby ze strony pozostałych gości, aby zachowywał się spokojnie.

W trakcie wykonywania dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że awanturujący się gość, to 60-letni mieszkaniec powiatu giżyckiego, ojciec panny młodej.

Z uwagi na to, że mężczyzna stwarzał zagrożenie zarówno dla siebie,  jak i dla innych, funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

asz/in

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze