Po dwóch tygodniach odnaleziono 16-letnią Paulinę z Wierzbin

1

Jakiś czas temu informowaliśmy,że zaginęła 16-latka z Wierzbin (gmina Orzysz) i policja prosi o pomoc w jej odnalezieniu https://www.gizycko.info/pisz-zaginela-16-latka-od-kilku-dni-nie-ma-z-nia-kontaktu/.

Dziewczynę po 2 tygodniach poszukiwań udało się odnaleźć.

Policjanci z Orzysza 8 stycznia zostali powiadomieni przez rodzinę o zaginięciu 16-letniej Pauliny z Wierzbin. Z relacji jej najbliższych wynikało, że dziewczyna rano wyjechała do szkoły w Orzyszu, ale tam nie dotarła. Nie wróciła też na noc do domu i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Blisko dwa tygodnie policjanci z powiatu piskiego oraz ościennych jednostek szukali nastolatki. Informacja o zaginięciu Pauliny ukazała się także w lokalnych mediach, a wszystko po to, aby jak najszybciej odnaleźć dziewczynę całą i zdrową.

W trakcie wykonywanych czynności w tej sprawie funkcjonariusze otrzymali informację od matki, że córka napisała do niej kilka wiadomości sms. Natychmiast podjęte zostały czynności mające na celu ustalenie źródła tych wiadomości. W tym celu piscy policjanci natychmiast skontaktowali się z funkcjonariuszami Wydziału do walki z Cyberprzestępczością KWP w Olsztynie, którzy pomogli w ustaleniu źródła wiadomości. Dzięki tej współpracy ustalono, że Paulina przebywa w Ełku.

Piscy kryminalni nawiązali kontakt z funkcjonariuszami z Ełku, którzy pojechali pod ustalony adres. Okazało się, że Pauliny tam nie. Funkcjonariusze nie dali jednak za wygraną i wkrótce ustalili, że przebywa ona w innym mieszkaniu. Znaleźli tam nastolatkę. Dziewczyna powiedziała, że przebywa dobrowolnie u swojego chłopaka.

Odnalezioną 16-latkę, całą i zdrową, przekazano pod opiekę matce.

Teraz sprawą nastolatki zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

(Asz,TM)

KWP OLSZTYN

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
mazur

Po dwóch tygodniach u chłopaka to już pewnie kotna.