Piotr Bałtroczyk wystąpił w Giżycku

0

Mimo chłodu i nienajlepszej pogody warto było przybyć w niedzielny wieczór do Hotelu St. Bruno**** w Giżycku. Podłogi i ściany pięknej Oranżerii Portowej trzeszczały od salw śmiechu, które wyrzucali z siebie rozbawieni występem artysty widzowie.

Oranżeria Portowa Hotelu St.Bruno**** dawno już takiego tłumu nie widziała. Aż trzysta osób zmieściło się w tej „pięknej, klimatyzowanej sali”, by posłuchać, co ma im do powiedzenia artysta prześmieszny, król polskiego stand-up’u, kabareciarz Piotr Bałtroczyk.

Artysta przyjechał do Giżycka w niedzielny wieczór (24.04)  aby w pełnej sali zaczarować publiczność.  Żartom nie było końca, a z każdym kolejnym artysta nagradzany był gromkimi brawami. Gość wystąpił przed widzami w programie kabaretowym „Piotr Bałtroczyk tylko dla dorosłych””. Szybko też złapał kontakt z „Giżyczczankami” i „Giżyczczanami”.

W jego repertuarze znalazły się skecze stare i nowe, filozoficzne i fizjologiczne, dygresyjne jak i zwykle autoironiczne. Piotr Bałtroczyk opuszczał Giżycko w dobrym humorze, podobnie jak widzowie.

Spotkanie z Piotrem Bałtroczykiem to pierwszy wspólny projekt Impresariatu Verona
oraz Hotelu St. Bruno**** na który bilety rozeszły się w mgnieniu oka.

Paweł Cora – organizator spotkania zaprosił  na kolejny występ kabaretowy w Giżycku, tym razem Andrzeja Grabowskiego – jednego z najpopularniejszych polskich aktorów.
Występ odbędzie się 05.06.2016r (niedziela) w Hotelu St.Bruno****.

Bilety na występ  Andrzeja Grabowskiego są już dostępne w recepcji Hotelu St. Bruno**** oraz na portalu: www.kupbilecik.pl. Bezpośredni link do biletów:
https://www.kupbilecik.pl/impreza-11609-andrzej.grabowski.gizycko.html

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze