Piotr Bałtroczyk w kwietniu w Giżycku

0

Piotr Bałtroczyk tylko dla dorosłych, trzymajcie się foteli!!!

Wiemy co mówimy. Tam po prostu trzeba być! Występ kabaretowy Piotra Bałtroczyka pozwala wyśmiać się za wszystkie czasy. Tym razem kabareciarz pojawi się w Giżycku 24.04.2016 r. , a przyjedzie on na zaproszenie impresariatu artystycznego Verona               z Małopolski.

Mimo, iż bilety na to wydarzenia trafią oficjalnie do sprzedaży w najbliższy czwartek,  to już teraz są dostępne na portalu internetowym www.kupbilecik.pl i sprzedają się bardzo szybko. Warto więc już teraz podjąć decyzję i zarezerwować bilety.

Piotr Bałtroczyk to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich kabareciarzy. Jako konferansjer prowadził największe w Polsce imprezy kabaretowe, na scenie występuje już od ponad 30 lat nic nie tracąc na swej popularności. Jest wręcz przeciwnie, Bałtroczyk jest jak wino im starszy tym lepszy.

Występ odbędzie się  w Oranżerii Portowej Hotelu St. Bruno****, ul. Św. Brunona 1.

Hotel St. Bruno**** podjął współpracę z agencją impresaryjną Verona z nadzieją na częste imprezy kulturalne i trafił bardzo dobrze. Verona współpracuje z najlepszymi polskimi kabareciarzami oraz zespołami muzycznymi. W szerokiej ofercie agencji można wymienić nazwiska takie jak:Wojciech Cejrowski, Janusz Panasewicz, Piotr Rogucki, Marcin Daniec, zespół Happysad, Lady Pank, Coma, Ireneusz Krosny, Andrzej Grabowski, Cezary Pazura, CeZik czy właśnie Bałtroczyk.

To pierwsza wspólna impreza organizowana przez Hotel St. Bruno****  oraz Veronę              i z pewnością nie ostatnia, możemy spodziewać się, że po Bałtroczyku w Hotelu St.Bruno**** zagoszczą inni znani polscy artyści.

Nasz portal objął wydarzenie wyłącznym patronatem medialnym.

Musicie tam być!

Piotr Bałtroczyk- tylko dla dorosłych.
24.04.2016r
Godz: 19:00
Oranżeria Portowa Hotelu St.Bruno****
ul. Św. Brunona 1
11-500 GIŻYCKO
Bilety w cenie 50zł (60zł w dniu występu) już teraz dostępne na portalu www.kupbilecik.pl oraz od najbliższego czwartku w recepcji Hotelu St.Bruno****

BAŁTROCZYK Plakat

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze