Pijany lekarz zatrzymany na dyżurze w szpitalu w Giżycku

43

W niedzielę wieczorem (10.03) policjanci zatrzymali nietrzeźwego lekarza, który pełnił dyżur na jednym z oddziałów w szpitalu w Giżycku.

W niedzielę (10.03.2019 r.) otrzymaliśmy informację, z której wynikało, że lekarz pełniący dyżur na jednym z oddziałów giżyckiego szpitala może znajdować się pod wpływem alkoholu. Na miejsce pojechali policjanci, którzy sprawdzili stan trzeźwości lekarza. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie – poinformował nas Iwona Chruścińska, rzecznik prasowy KPP Giżycko.

Lekarz został odsunięty od wykonywania swoich obowiązków. Policjanci prowadzą postępowanie w kierunku art. 160 par. 2 kk.

 

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

43 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tomo010

Tą placówka powinna być zamknieta. Lekarze na porodówce nie powinni wogole pracować jako lekarz, nawet przebywać wśród ludzi. Odradzam kazdej parze czekającej na maleństwo rodzenia w tym „szpitalu”.

Mm

Czy ktoś orientuje się jaki to lekarz ?

Róża

Zero wstydu a do tego tupet , na drugi dzień jakby się nic nie wydarzyło

zbychu

Ludzie gdzie my żyjemy,starszy niby grzeczny człowiek a gdzie jakaś przyzwoitość,uczciwość,honor ? czy to cokolwiek jeszcze coś znaczy ? a przecież to nie jego pierwszy raz (kwiecień 2008) KTO GO POTEM ZATRUDNIŁ ??? Czy kosztem ewentualnych błędów lekarskich warto było otwierać odział pediatryczny skoro brak normalnych lekarzy i trzeba zatrudniać alkoholika ?

Róża

Pijany lekarz to skandal