Pijany kierowca wiózł pracowników. Został zatrzymany w Bogaczewie

1

Patrol Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku, w miejscowości Bogaczewo – gmina Giżycko, zatrzymał do kontroli pojazd VW Transporter, okazało się, że kierujący był nietrzeźwy i wiózł ze sobą pasażerów. Wszyscy jechali na budowę do pracy

W piątek 20 kwietnia 2018 r., w godzinach porannych dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Giżycku otrzymał informację, iż w kierunku miejscowości Ryn, od strony Kętrzyna jedzie VW Transporter na giżyckich numerach rejestracyjnych, którego kierujący może być pod działaniem alkoholu. Patrol Ruchu Drogowego udał się w to miejsce i w Bogaczewie zatrzymał do kontroli wskazany pojazd. Po dokonaniu sprawdzenia stanu trzeźwości kierującego okazało się, że był on nietrzeźwy.

Kierowca BUSA to 49 letni mężczyzna, mieszkaniec Kętrzyna, który tego dnia jechał do pracy na budowę, wiózł ze sobą pasażerów – innych pracowników budowy. Podczas badania na zawartość alkoholu stwierdzono u niego 0,42 mg/l jego stężenia w wydychanym powietrzu, co daje prawie promil w jego organizmie. Mężczyzna ten posiadał prawo jazdy kat. A, B, C które z uwagi na powyższe zostało mu zatrzymane.

Na szczęście tym razem nikomu nic się nie stało, udało się zapobiec tragedii.

Po wykonanych czynnościach pojazd przekazano osobie trzeźwej a mężczyznę zwolniono do domu.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
jan

no chyba nie nie było to 3 pieką do kolacji !!