Pijany awanturnik trafił do aresztu

1

Giżyccy policjanci interweniowali wobec 53-letniego mieszkańca Giżycka, który znajdując się pod działaniem alkoholu wszczął awanturę. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie, a rodzina sprawcy przemocy domowej została objęta procedurą Niebieskiej Karty.

We wtorek 20 lutego, tuż przed północą do oficera dyżurnego giżyckiej policji zadzwoniła mieszkanka Giżycka i prosiła o interwencję policji, ponieważ jak twierdziła, mąż jest pod wpływem alkoholu, zachowuje się agresywnie, wyzywa ją oraz grozi pozbawieniem życia. Przybyli na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Mężczyzna był agresywny i do tego pijany, w związku z tym funkcjonariusze zatrzymali go w policyjnym areszcie. Rodzina zatrzymanego mężczyzny została objęta procedurą Niebieskiej Karty.

Teraz sprawą zajęli się giżyccy kryminalni. Jeżeli okaże się, że zatrzymany 53-latek znęcał się nad rodziną, ze swojego zachowania będzie się tłumaczył przed sądem. Za przestępstwo znęcania się kodeks karny przewiduję karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
patka

taki powinien mieć zakaz powrotu do domu