fot. KPP Giżycko

Giżyccy policjanci pracują nad sprawą dwojga mieszkańców powiatu giżyckiego, którzy będąc pod znacznym działaniem alkoholu uderzyli Peugeotem w drzewo. Teraz funkcjonariusze ustalają, kto kierował autem.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 27 maja, kilka minut po godzinie 9:00 przed miejscowością Paprotki gm. Miłki. Policjanci zostali powiadomieni, że dwie osoby jechały Peugeotem i uderzyły w drzewo.

Na miejscu funkcjonariusze zastali służby ratunkowe oraz wskazane auto i osoby, które nim jechały. W trakcie ustaleń kobieta i mężczyzna nawzajem zarzucali sobie winę. Ponadto wszystko wskazywało na to, że byli pod znaczącym działaniem alkoholu. Badania jednak odmówili, w związku z tym została pobrana od nich krew do badania. Poważnych obrażeń w wyniku zdarzenia nie ponieśli.

Po konsultacji lekarskiej 36-latka i 47-latek zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy. Po otrzymaniu wyników badań dotyczących stanu trzeźwości osób i ustaleniu wszystkich okoliczności zdarzenia, funkcjonariusze będą mogli przedstawić zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Źródło: KPP Giżycko

 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ryszard

Odciski palców pobrać

Tolo

Idź oglądać TVP