Pijani rowerzyści i kierowca autobusu

0

Giżyccy policjanci nie mają pobłażania wobec nietrzeźwych kierowców i rowerzystów. Funkcjonariusze giżyckiej drogówki interweniowali wobec tych, którzy zdecydowali się jechać na tzw. „podwójnym gazie”.

W środę, 5 września policjanci giżyckiej drogówki realizując zadania w miejscowości Kruklanki, do kontroli drogowej zatrzymali rowerzystę. Podczas kontroli okazało się, że prowadzący jednoślad, 54-letni Mariusz D. jest pod działaniem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że rowerzysta miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Kolejny z rowerzystów w ręce funkcjonariuszy wpadł tego samego dnia, kilkanaście minut przed godz: 20:00 w Giżycku. 37-letni rowerzysta również był pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało, że miał blisko 0,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 złotych.

Z kolei dzień później, 6 września również w Giżycku o godz: 5:30 na ulicy Kolejowej policjanci zatrzymali do kontroli 45-latka, który jechał autobusem, na szczęście bez pasażerów będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że ten kierowca miał ponad promil alkoholu w organizmie.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze