Pijani rodzice opiekowali się dziećmi

1

Giżyccy policjanci interweniowali wobec pijanych opiekunów. 52-letni mężczyzna i 36-letnia kobieta opiekowali się swoimi małoletnimi dziećmi mając po 3 promile alkoholu w organizmie. 

W minioną niedzielę, 28 kwietnia 2019 roku kilka minut przed godziną 11:00 oficer dyżurny giżyckiej policji otrzymał informację o tym, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Miłki pijani rodzice mają sprawować opiekę nad małoletnimi dziećmi.

Na miejsce pojechali policjanci. W lokalu zastali śpiącego na podłodze 52-letniego mężczyznę, a w jednym z pokoi spała również 36-letnia kobieta. Po wybudzeniu opiekunowie nie zorientowali się, że w domu nie ma dzieci, wręcz zaprzeczali, że pili jakikolwiek alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że oboje mieli po 3 promile alkoholu w organizmie.

Dziećmi w wielu 2 i 11 lat zaopiekowała się sąsiadka.

O zachowaniu nieodpowiedzialnych rodziców zostanie powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich.

Źródło: KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
kobieta

Brawo sąsiadka i brawo policja, ktos kto ma tak małe dzieci nie pije alkoholu i do tego oboje pijani.Wstyd alkohol widac wazniejszy niż dzieci.Karac i tepić alkoholików, odwyk się klania i kurator nadzorujacy tych rodziców.Szkoda dzieci ich mi nie szkoda bo sa dorosli i wedza co robią.Nie dorośli do wychowywania swoich dzieci jak widac.