Pijani kierowcy grasowali na drogach

0

Pierwszego z kierowców policjanci drogówki zatrzymali w piątek (3 czerwca 2016 r.) około godziny 16:30 w miejscowości Wejdyki gmina Ryn. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Rynu, który kierował motorowerem Keeway Huricane. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że kierowca miał prawie 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Drugi z kierujących to rowerzysta. Został zatrzymany do kontroli również w piątek (3 czerwca 2016 r.) około godziny 18:00 w miejscowości Słabowo gmina Ryn. Okazał się nim 55 – latek, który również miał prawie 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Trzeci z kierujących jechał w sobotę (4 czerwca 2016 r.) około godziny 8:00 przez miejscowość Bystry gmina Giżycko. Mieszkaniec gm. Mikołajki kierował Oplem. Badanie alkomatem wykazało, że prowadził samochód mając ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Natomiast czwarty z pijanych kierowców został zatrzymany w sobotę (4 czerwca 2015 r.) około godziny 22:00 w Rynie na ulicy Świerczewskiego . Kierowca vw golfa jechał ulicami Rynu mając prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Kierowca stracił prawo jazdy. Po wykonaniu czynności mężczyzna został zwolniony.

(ich/rj)

KWP Olsztyn

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze