Giżyccy policjanci interweniowali w mieszkaniu, gdzie miało dojść do nieporozumienia małżeńskiego. Jak się okazało małżeństwo było pijane, a pod opieką miało troje dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Rodzeństwo zostało przekazane pod opiekę innych członków rodziny, a o całym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

Wczoraj (20.09) około północy oficer dyżurny giżyckiej policji otrzymał zgłoszenie od 35-letniego mężczyzny, że żona jest pijana i wszczęła z nim awanturę. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce okazało się, że rodzice są pod wpływem alkoholu, a pod opieką mają troje dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Najmłodsze dziecko było wybudzone ze snu i płakało. Z relacji mężczyzny wynikało, że wspólnie z żoną pił alkohol, kiedy położył się spać, 36-letnia kobieta wszczęła z nim awanturę, krzyczała, wyzywała męża oraz szarpała za ubrania. Również w obecności mundurowych kobieta zachowywała się arogancko i nie przejmowała się całą sytuacją.

Po zbadaniu okazało się, że rodzice mają po 2,5 promila alkoholu w organizmie. Oboje przyznali się, że wcześniej razem spożywali alkohol.

KPP Giżycko (ich/rj)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze