Pijana matka opiekowała się 4 miesięcznym dzieckiem

2

Giżyccy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Giżycka, gdzie nietrzeźwa matka mając blisko 1,5 promila alkoholu miała pod opieką swojego 4 miesięcznego synka. 

Wczoraj (20.07) kilkanaście minut po godzinie 22:00 dyżurny giżyckiej komendy otrzymał telefoniczną informację o tym, że trwa libacja alkoholowa, w której udział bierze matka opiekująca się 4 miesięcznym dzieckiem.

Informacja potwierdziła się, w jednym z mieszkań na terenie Giżycka funkcjonariusze zastali osoby dorosłe, które spożywały alkohol. Także podczas towarzyskiego spotkania doszło do kłótni pomiędzy uczestnikami.

Policjanci potwierdzili obecność 4 miesięcznego dziecka, które spało w wózku. W trakcie czynności sprawdzono stan trzeźwości 20-letniej matki. Badanie wykazało, że miała blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie – informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku

Kobieta wraz z dzieckiem trafiła do szpitala. Po konsultacji lekarskiej 4 miesięczny chłopiec został przekazany pod opiekę osoby trzeźwej, a 20-letnia matka została zatrzymana w policyjnej celi do wytrzeźwienia.

Dziecko w momencie interwencji było zaniedbane, co potwierdził lekarz. Teraz sprawą młodej mamy zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Pisiek

Karyna się bawi,a Brajanek głodny i brudny…

tutejszy

I tak rosną zastępy beneficjentów 500plus i opieki społecznej. Nie pytam gdzie szczęśliwy tatuś.