Pierwszy tydzień zajęć wakacyjnych z GOKiR Wilkasy [ZDJĘCIA]

0

Minął pierwszy tydzień zajęć wakacyjnych z GOKiR Wilkasy. 25-osobowa grupa dzieci z terenu gminy Giżycko miło spędza czas pod wodzą instruktorów ośrodka. 

Na dzień dobry uczestnicy udali się do Pizzerii Oregano w Giżycku, gdzie zorganizowano dla nich warsztaty kulinarne. Zanim przygotowali pizzę w różnych smakach i z różnymi dodatkami, wykazywali się wiadomościami o ich jednej z ulubionych potraw w ramach specjalnie opracowanego dla nich quizu. Nagrodą były kupony na pizzę w dużych rozmiarach.

We wtorek grupa pojechała do Ełku do Parku Trampolin Hop. Szaleństwom nie było tam końca. Dzieci przyswoiły sobie również podstawowe umiejętności korzystania z desek surfingowych i dmuchanych desek SUP w Wiosce Surfów nad jeziorem Niegocin.

Zajęcia plastyczne odbyły się w Warsztacie Zbrojmistrza na Twierdzy Boyen, gdzie przez zaledwie półtorej godziny nasi podopieczni korzystając z gotowych wzorników, malowali torby z wizerunkami kotków i postaci z bajek. Na zakończenie tygodnia koło świetlicy wiejskiej w Wilkaskach wszyscy bawili się świetnie na pikniku rekreacyjno-sportowym, gdzie na każdego czekała kiełbaska z grilla oraz smaczna oranżada.

(GOKiR Wilkasy)

(kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze