Pędziła 121 km/h w terenie zabudowanym. Straciła prawo jazdy

1

Policjanci z Giżycka zatrzymali prawo jazdy kobiecie, która w terenie zabudowanym przekroczyła prędkość o ponad 71 km/h. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierująca straciła uprawnienia na trzy miesiące. Ponadto została ukarana mandatem oraz 10 punktami karnymi.

Wczoraj, 20 grudnia po godz. 13:00 policjanci z Referatu Ruchu Drogowego giżyckiej komendy patrolując drogę krajową nr 63, w obszarze zabudowanym zauważyli samochód osobowy, który jechał z dużą prędkością. Funkcjonariusze ruszyli za pojazdem. Kierująca nim kobieta nie zwalniała, gdzie ograniczenie prędkości wynosi 50km/h. Policjanci, gdy tylko to było możliwe, dokonali pomiaru prędkości. Wynik – 121 km/h na odcinku drogi, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

61 – letnia mieszkanka Warszawy straciła prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Ponadto została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 złotych oraz na jej konto wpłynie 10 punktów karnych.

KPP Giżycko

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
zdzis

I bardzo dobrze bo to potencjalny zabójca. Ciekawe że brak komentarzy.Czyżby społeczne przyzwolenie na taką jazdę. Dziękuję.