PCPR w Giżycku przechodzi na pracę zdalną. Pracownicy Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Giżycku na kwarantannie

5

Od dziś (14.10) do odwołania Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Giżycku przechodzi w tryb tzw. pracy zdalnej.

Wszystkie sprawy, którymi zajmuje się placówka, a w tym z zakresu: pieczy zastępczej, wnioskowania o środki PFRON czy wniosków do Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności będą przyjmowane do skrzynki pocztowej zainstalowanej na drzwiach wejściowych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Smętka 5 w Giżycku.

Usługi nieodpłatnej pomocy prawnej udzielane będą zdalnie przez telefon pod numerem (87) 429-10-89. Pomoc i wszelkiego rodzaju wsparcie psychologiczne oraz kontakt w innych niecierpiących zwłoki sprawach udzielane będą pod numerem telefonu (87) 429-10-89.

Natomiast wszyscy pracownicy Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Giżycku zostali skierowani na kwarantannę. Ma to związek z pozytywnym testem na koronawirusa u jednego z pracowników.

W związku z tym do 20 października 2020 r. nie będą rozpatrywane żadne wnioski w sprawach, którymi zajmuje się zespół (m. in. o wydanie orzeczenia o niepełnosprawności, karty parkingowe, legitymacje o niepełnosprawności). Wnioski natomiast będą przyjmowane i rejestrowane w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Smętka 5 w Giżycku poprzez wrzucenie do skrzynki znajdującej się na drzwiach PCPR.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Giżycku

Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
21 wiek

do skrzynki pocztowej zainstalowanej na drzwiach wejściowych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Smętka 5 w Giżycku.
Reklama

Usługi nieodpłatnej pomocy prawnej udzielane będą zdalnie przez telefon pod numerem (87) 429-10-89. Pomoc i wszelkiego rodzaju wsparcie psychologiczne oraz kontakt w innych niecierpiących zwłoki sprawach udzielane będą pod numerem telefonu (87) 429-10-89.

Czytam i nie wierzę. czy to na pewno artykuł z tego stulecia? Skrzynka pocztowa i tel. stacjonarny?

Ona

I co w tym dziwnego? Może dopiero się urodziłeś ale od zawsze wszystkie urzędy mają numer telefonu stacjonarny. Chyba to logiczne że takie instytucje mają takie numery telefonów

Jan

Jedna osoba w zespole a druga w Pcpr. I sprawa rozwojowa!

Kasia

Male sprostowanie pracownicy zespolu sa na kwarantannie bo pracownik PCPR mial wynik pozytywny .kwarantanne przechosza roowniez pracownicy PCPR

Wirus

Prędzej czy później każdy trafi na kwarantannę bo każdy na kontakt z kimś przeziębionym