Burmistrz Giżycka tradycyjnie otworzył most obrotowy na kanale Łuczańskim, dając tym samym zielone światło dla wodniaków.

Tradycyjnie już 1 maja w Giżycku odbyło się uroczyste otwarcie sezonu żeglarskiego. Kulminacyjnym punktem programu było otwarcie, ważącego 100 ton, mostu obrotowego przez przedstawicieli władz i zaproszonych gości. Uroczystości towarzyszyły takie atrakcje jak występny artystyczne, koncerty oraz parada jednostek pływających. Całemu wydarzeniu przyglądały się tysiące mieszkańców i turystów.

6 KOMENTARZE

  1. Wszystko super ale, uważam że największą gwiazdą dnia był pies rasy Chow Chow o imieniu Borys, który absolutnie skradł serca wszystkich widzów jak i amerykańskich żołnierzy, dlatego ubolewam iż nie znajduje sie on na żadnym ze zdjęć

  2. Jak żyje to takiego otwarcia sezonu nie widziałam. Też byłam pierwszy raz i aż mnie zamurowało na widok tych statków i takiej ilości osób zgromadzonych nad kanałem. Za rok tu wracam! Beata z Katowic

  3. Znakomita atmosfera, doskonały prowadzący, super impreza ☺… i fantastyczni, rozradowani ludzie na pojazdach wodnych. Byłam tam pierwszy raz…wrócę na pewno. Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here