Ósme urodziny giżyckiego salonu Recman. Wygraj stylowe męskie akcesoria!

0

Stylowo, klasycznie, wygodnie, a do tego zgodnie z najnowszymi trendami mody męskiej – to wszystko znajdziesz w jednym miejscu, czyli w salonie Recman w Giżycku przy ul. Warszawskiej 6. Już 9 grudnia marka będzie świętować ósmą rocznicę otwarcia sklepu, a z tej okazji każdy, kto odwiedzi salon, będzie miał szansę skorzystać z 20% rabatu przy zakupie dwóch nieprzecenionych produktów!

Recman to renomowana marka specjalizująca się w produkcji ekskluzywnej odzieży męskiej i stylowych akcesoriów. Jej flagowe produkty wyróżniają się najwyższą jakością tkanin i detali, co gwarantuje nie tylko elegancję, ale także komfort noszenia. W ofercie firmy Recman znajdziesz męskie garnitury, marynarki, spodnie, koszule oraz stylowe dodatki, idealne do uzupełnienia każdej stylizacji na ważne wydarzenia – biznesowe czy rodzinne. To propozycja dedykowana mężczyznom ceniącym wygodę i ponadczasową elegancję.

Z okazji ósmych urodzin salonu Recman, marka przygotowała wyjątkową promocję dla swoich klientów. W dniu urodzin, 9 grudnia, obowiązywać będzie 20% rabatu przy zakupie dwóch nieprzecenionych produktów. Dodatkowo, specjalnie dla naszych czytelników, we współpracy z marką Recman ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są:

  • I miejsce: perfumy Black by Recman
  • II miejsce: spinki Recman
  • III miejsce: krawat Recman

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe: Na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę przede wszystkim i dlaczego?

Odpowiedzi przyjmujemy do 8 grudnia, do godziny 18:00. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: kontakt@gizycko.info (w treści wiadomości koniecznie podaj swoje imię i nazwisko – warunek konieczny do odbioru nagrody).

Najbardziej kreatywne odpowiedzi z krótkim uzasadnieniem zostaną nagrodzone ekskluzywnymi upominkami od firmy Recman, które będą czekać na odbiór przez miesiąc od daty wyników w salonie Recman (ul. Warszawska 6).

Zachęcamy także do polubienia fanpage’a marki na Facebooku oraz śledzenia na Instagramie. Do zobaczenia w salonie Recman!

(artykuł promocyjny)