Orkiestrowe cięcie u fryzjera w Giżycku!

3

– To niesamowite, że można usiąść na fryzjerskim fotelu, stać się piękniejszą albo piękniejszym, a jednocześnie wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! – mówi Jurek Owsiak, zachęcając do wizyty 10 stycznia w Studiu Fryzur Ilony Jankowskiej w Giżycku.

Salon ten bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Fryzjerzy dla WOŚP”, po raz 11-sty zorganizowanej przez kosmetyczną markę Kemon. W niedzielę, 10 stycznia, w dniu 24. Finału, do fryzjera przyjść może każdy, by poddać się dowolnemu zabiegowi – strzyżeniu, koloryzacji, pielęgnacji lub czesaniu. Fryzjerzy tego dnia pracować będą charytatywnie na rzecz Orkiestry, a ich klienci bezpośrednio zasilą znajdującą się w salonie orkiestrową puszkę.

W ubiegłorocznej akcji „Fryzjerzy dla WOŚP” w salonach fryzjerskich udało się zebrać 125 tys. złotych, a we wszystkich dotychczasowych finałach – ponad 1,3 mln złotych.

– W niedzielę, dzień przeznaczony dla odpoczynku i rodziny, fryzjerzy będą w pocie czoła pracować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Gdyby tylko czas i włosy mi pozwoliły, sam odwiedziłbym każdy z tych 120 orkiestrowych salonów. Liczę jednak, że piękne Polki i przystojni Polacy mnie w tym wyręczą! – do upiększenia swego wyglądu 10 stycznia zachęca Jurek Owsiak.

Grające z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Studio Fryzur Ilony Jankowskiej w Giżycku znajduje się przy ulicy Olsztyńskiej 13.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Piotr

Brawo wiècej pieniędzy dla rodziny Jurka – naiwniaków nie brakuje i w Giżycku

Mario

Jak widać mamy mocherowego Piotra który chyba nie zdaje sobie sprawy ile sprzętu zakupionego przez WOŚP mamy w całym kraju ale ten typ tak ma a ja w tym roku dam dwa razy więcej i zachęcam innych

karolina

Co ty za farmazony wypisujesz !!! Zakupił tyle sprzętów dzieki którym ratuje sie dzieciom życie. Dzieki jednemu z nich moja córka żyje. Wiec zastanów sie co piszesz