Orkiestrowe cięcie u fryzjera w Giżycku!

3

– To niesamowite, że można usiąść na fryzjerskim fotelu, stać się piękniejszą albo piękniejszym, a jednocześnie wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! – mówi Jurek Owsiak, zachęcając do wizyty 10 stycznia w Studiu Fryzur Ilony Jankowskiej w Giżycku.

Salon ten bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Fryzjerzy dla WOŚP”, po raz 11-sty zorganizowanej przez kosmetyczną markę Kemon. W niedzielę, 10 stycznia, w dniu 24. Finału, do fryzjera przyjść może każdy, by poddać się dowolnemu zabiegowi – strzyżeniu, koloryzacji, pielęgnacji lub czesaniu. Fryzjerzy tego dnia pracować będą charytatywnie na rzecz Orkiestry, a ich klienci bezpośrednio zasilą znajdującą się w salonie orkiestrową puszkę.

W ubiegłorocznej akcji „Fryzjerzy dla WOŚP” w salonach fryzjerskich udało się zebrać 125 tys. złotych, a we wszystkich dotychczasowych finałach – ponad 1,3 mln złotych.

– W niedzielę, dzień przeznaczony dla odpoczynku i rodziny, fryzjerzy będą w pocie czoła pracować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Gdyby tylko czas i włosy mi pozwoliły, sam odwiedziłbym każdy z tych 120 orkiestrowych salonów. Liczę jednak, że piękne Polki i przystojni Polacy mnie w tym wyręczą! – do upiększenia swego wyglądu 10 stycznia zachęca Jurek Owsiak.

Grające z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Studio Fryzur Ilony Jankowskiej w Giżycku znajduje się przy ulicy Olsztyńskiej 13.

3
Dodaj swój komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
karolinaMarioPiotr Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowsze najstarsze najwięcej głosów
Powiadom o
Piotr
Gość
Piotr

Brawo wiècej pieniędzy dla rodziny Jurka – naiwniaków nie brakuje i w Giżycku

Mario
Gość
Mario

Jak widać mamy mocherowego Piotra który chyba nie zdaje sobie sprawy ile sprzętu zakupionego przez WOŚP mamy w całym kraju ale ten typ tak ma a ja w tym roku dam dwa razy więcej i zachęcam innych

karolina
Gość
karolina

Co ty za farmazony wypisujesz !!! Zakupił tyle sprzętów dzieki którym ratuje sie dzieciom życie. Dzieki jednemu z nich moja córka żyje. Wiec zastanów sie co piszesz