Do pożaru doszło w piątek 11 marca 2016 roku około godziny 22:13  w Giżycku, na ulicy 3-ego maja. Markowi i jego mamie spłonął dorobek życia. Obecnie potrzebują wszystkiego do wyremontowania i urządzenia mieszkania 46 m.2, przydałaby się też damska odzież m/s i buty 38 oraz męska odzież m/s i buty 39. Wszelkie dary możecie Państwo przesyłać na adres: Marek Kosowski 11-500 Giżycko ul. 3 Maja 13m.1.

Pomoc zaoferowała Fundacja Zbigniewa Stonogi. Wpłat można dokonywać poprzez PayPal fundacja@zstonoga.pl lub na rachunek bankowy Fundacji Zbigniewa Stonogi 03-151 Warszawa ul.Modlińska 335a Numer konta 62 1090 1841 0000 0001 3164 9681 a dla zagranicy (KOD SWIFT) WBKPPLPP (IBAN)PL62 1090 1841 0000 0001 3164 9681 Z dopiskiem dla Marka  Pomoc zaoferowała Fundacja Zbigniewa Stonogi.

 

20 KOMENTARZE

 1. Ludzie, opamiętajcie się!!! Przecież to patologia, ta kobieta nie trzeźwieje. Dobrze, że nie splonął caly budynek tylko ta uch melina sie zapalila. Kogo wy zalujecie???? Przynosicie im dary, oferujecie pomoc. Zobaczycie za kilka tygodni czy ten gość poszedł do roboty. Gwarantuje że nie.

 2. Naciąganie ludzi na biedę,Marek i jego mama to alkoholicy a Marek to nierób, nie chce mu się pracować choć miał szansę na pracę.Mieszkanie spłonęło po libacji bo tak byli pijani,że podpaliło się od świeczki.Pomagajcie ludziom którzy naprawdę mają biedę i chcą coś zmienić w swoim życiu a ci państwo to liczą na pomoc ludzi ale sami nie chcą się do roboty zabrać.

 3. Marku drogi będziemy Cię wspierać. Modle się za Wasze szczęście i dobre życie. Z Boża pomocą wszystko się ułoży. Trzeba w uwierzyć. Jesteś wartościowym człowiekiem. Podziwiam Cię i pomogę. Nie zostaniesz sam. Wspieraj mamę i nigdy się nie poddawaj bo jesteś silny!!! Całuje Cię z całego serca!!! :*

 4. Niewiem czy Pan Marek byłby zainteresowany ale mąż mógłby go przyjąć do pracy, tyle tylko że my z Krakowa a gdzie Giżycko, kawał drogi….. bardzo mi go żal bo chłopakowi dobrze z oczu patrzy i kto tylko jest w stanie powinien pomóc…. nigdy nie wiadomo co nas czeka 🙁

 5. Jaki wstyd dla władz miasta jest listopad a mieszkańcy nic nie wiedzieli o nieszczęściu tych biednych ludzi!już dawno można było im pomóc! Warto pomagać, bo sami może kiedyś będziemy potrzebować pomocy. Mam nadzieję że ta rodzina szybko wróci do swojego domu.

  • wstyd.. owszem, ale za Twój nie sprecyzowany komentarz który kierujesz do wszystkich mieszkańców Giżycka, jakby wszyscy mieli taką świadomość że stała tam się tragedia.

 6. Tyle czasu minęło od tragedii a nikt nic o tym nie wiedział do puki Zbigniew Stonoga nie rozgłosił tej wiadomości

  Niech się biją w pierś organy państwowe i miejscowe media jest to wstyd żeby dopiero osoba z zewnątrz nagłośniła całą sprawę która przydarzyła się naszemu mieszkańcowi po prostu wstyd

  Nie martw się Marek POMOŻEMY !!!!

  I jeszcze raz żałuje że sprawa nie została nagłośniona szybciej !!!

 7. Niestety póki co władze miasta jeszcze się nie obudzil. Dziwne jest, że od marca nic w tej sprawie nie zrobiono. Ręce opadają. Bezczuluca. Lepiej zajmować się przepychanka radnych, co który ma gdzie mieszka…..czy go wywalić itp A sprawy naprawdę ważne, są nieistotne dla władz i radnych miasta. Przecież wspólnymi siłami moglibyśmy już dawno dać nadzieję tej rodzinie. Jest mi cholernie wstyd.

 8. W marcu doszło do takiej tragedi a mamy listopad… dopiero gdy sprawa została nagłośniona przez Z.Stonoge miasto się zainteresowało ? Wstyd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here