Od soboty wraca część zawieszonych kursów

5

W odpowiedzi na liczne prośby mieszkańców informujemy o przywróceniu kursów komunikacji regularnej – przekazuje w komunikacie Gminny Zakład Komunalny w Bystrym.

Dokładnie chodzi o kursy: 

  • Giżycko ul. Królowej Jadwigi – Giżycko ul. Leśna godz. 11:00
  • Giżycko ul. Leśna – Giżycko ul. Leśna godz. 11:30
  • Giżycko ul. Leśna – Giżycko ul. Królowej Jadwigi godz. 12:30
  • Giżycko ul. Leśna – Giżycko ul. Królowej Jadwigi godz. 13:10

Kursy wykonywane będą w soboty, niedziele i święta. Uruchomienie linii następuje od dnia 29.01.2022

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
z miasta

Na oficjalnej stronie gminy można wyczytać „las gminny przez niektórych nazywany miejskim” Skoro wójt, gmina i mieszkańcy gardzą miastem to może komunikację gminną puścić przez obwodówkę, a burmistrz niech się weźmie za robotę i wreszcie uruchomi wcześniej tak obiecywaną komunikację miejską.

S

Pownien uruchomić bo niema jak nawet do lekarza sie dostać bo niektuzy jak majom na 17 to jusz do wilkas się nie dostanie do domu

Sylwek

Mieszkańcy miasta proszą wiejskich ? „W odpowiedzi na liczne prośby mieszkańców” i tu pytanie, mieszkańców Giżycka, czy Gajewa. Jeśli Gajewa to wszystko zrozumiałe, jeśli Giżycka to nasuwają się pytanie GDZIE JEST W TAKIM PRZYPADKU BURMISTRZ ? CZY GMINNI MOGĄ TAK SOBIE BEZ ZGODY MIASTA URUCHAMIAĆ TRANSPORT I KORZYSTAĆ BEZPŁATNIE Z MIEJSKICH PRZYSTANKÓW ?

olek

raczej miasta, to są kursy na cmentarz więc babcie z miasta nie mają czym dojechać. Burmistrz szumnie zapowiadał miejską komunikację ale coś nie pykło (jak zawsze)

sylwia

a wilkasy to co nadal tak samo ze niemozna sie dostac w normalny dzien powini do 21 z gizycka do wilkas jezdzic bo niepełny sprawny niema czym sie dostac do domu a niestac na taxsi