Dobiega końca VII kadencja miejskiego samorządu. Przez niemal cztery lata 21 radnych reprezentowało nas, mieszkańców w Radzie Miejskiej. 

Radny jako przedstawiciel władzy lokalnej, wykonując swoje obowiązki powinien przede wszystkim kierować się dobrem wspólnoty samorządowej. Powinien być wzorem oraz przykładem do naśladowania.

Za kilka miesięcy najważniejszy sprawdzian dla giżyckich rajców- wybory samorządowe. Jednak już dziś chcemy wybrać radnego, który najlepiej dbał o interesy mieszkańców.

Głosowanie trwa do 18 marca 2018 r. do godziny 20.00. 

 

 

 

 

 

Zostaw odpowiedź

16 Komentarzy "Oceniamy radnych Giżycka w czwartym roku kadencji. Kto najlepszy?[GŁOSOWANIE]"

avatar
  Subskrybuj  
najnowsze najstarsze najwięcej głosów
Powiadom o
Karyna
Gość

Andruszkiewicz na propsie! Jedyny co zna problemu mieszkańców, reszta pierdzi w stołek

MP
Gość

Jako jedny, Pan Andruszkiewicz pomógł nam z wyjazdem z przedszkola. Sam kupił znak i nie zwodzil nas, że się nie da albo że trzeba poczekać. Bezapelacyjnie najbardziej aktywny radny

franciszek I
Gość

Biedactwa!!!! A czy przypadkiem przedszkole nie prowadzi działalności prywatnej? Sami tworzycie takie rankingi , sami na nie odpowiadacie…. Kolejny przykład żenady ze strony znanych już wszędzie manipulantów…

Endrju
Gość

Zenua do kwadratu, Andruszkiewicz uaktywnil sie po 3 latach bycia radnym. Panie kolego, prosze napisać na co poszly wasze diety? przypominam obiecal pan i radna misialewicz, że 100 procent waszych diet idzie na cele spoleczne. Wstyd panie andruszkiewicz z pisu. Do dnia dzisiejszego nie przedstawił pan dowodów na swoje dzialania.

Karol
Gość

To co widać – Radny Andruszkiewicz jest bardzo aktywny!!! Brawo Panie Piotrze zamiesza pan w wyborach na burmistrza!!! Coraz więcej mieszkańców mówi o panu!!! Opozycja się bardzo boi!!! Sami mówią o tym…….Wiec życzę powodzenia i liczę na pana:)

Ziomeczek
Gość

Zwykły pisowski populista, grający pod publiczkę. Kto ogląda sesje Rady to zauważył, że gdy próbuje nieudolnie zabłysnąć – Iwaszkiewicz wciąga go nosem jedną dziurką 🙂 Pisowczyk jeszcze dużo musi się nauczyć ! Przede wszystkim przestać kłamać

Lidlu
Gość

Populista i tyle. Spokojnie , w kampanii wyjda grzeszki superradnego