Najbliższe wybory samorządowe, odbędą się między 17 października a 9 listopada 2018 r. O dokładnej dacie zdecyduje premier.  Na kilka miesięcy przed wyborami chcemy ocenić pracę naszych włodarzy.  

Przed nami kolejne wybory samorządowe. Ostatnie miesiące kadencji to dobry moment, aby zweryfikować czy władze samorządowe realizują złożone obietnice wyborcze.

Dziś, poprosimy was o ocenę kadencji burmistrza Giżycka Wojciecha Iwaszkiewicza.

“Jak oceniasz kadencję burmistrza Giżycka Wojciecha Iwaszkiewicza?”. Takie pytanie zadaliśmy w ankiecie umieszczonej na naszym profilu na Facebooku. Głosy w ankiecie można oddawać do piątku (23 marca) do godziny 19.00.

Czekamy również na komentarze i opinie.

[Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin]

9
Dodaj swój komentarz

avatar
8 Comment threads
1 Thread replies
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
SssrozwaźnyGrzegorzEwaKisia Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowsze najstarsze najwięcej głosów
Powiadom o
Sss
Gość
Sss

Pan Burmistrz potrafi z każdej sytuacji wyjść obronną ręką, nawet jeżeli rozmówca pyta o fakty które pogrążają jego i jego ekipę atakowany jest pytający I tematu nie ma. Podobnie na stronach najlepiej zablokować niewygodnych a cieszyć się słodkimi komentarzami pozerstwo w stopniu ekspert 😉

rozwaźny
Gość
rozwaźny

Za pieniądze wydane na tą wymyślną kładkę, spokojnie można by wybudować prosty most drogowy z traktem dla pieszych!!! Most samochodowy latem jest niezbędny!!!!!!!

Grzegorz
Gość
Grzegorz

jak dla mnie burmistrz Iwaszkiewicz dobrze działa dla miasta, co obiecał to robi. Mam nadzieję że nowa kładka przez kanał bedzie szybo zbudowana, za kanałem czekamy na to.

Ewa
Gość
Ewa

kto go zna naprawde i zobaczyl jego fałszywe oblicze to wie , że to czlowiek nie wart zaufania.