Najbliższe wybory samorządowe, odbędą się między 17 października a 9 listopada 2018 r. O dokładnej dacie zdecyduje premier.  Na kilka miesięcy przed wyborami chcemy ocenić pracę naszych włodarzy.  

Przed nami kolejne wybory samorządowe. Ostatnie miesiące kadencji to dobry moment, aby zweryfikować czy władze samorządowe realizują złożone obietnice wyborcze.

Dziś, poprosimy was o ocenę kadencji burmistrza Giżycka Wojciecha Iwaszkiewicza.

„Jak oceniasz kadencję burmistrza Giżycka Wojciecha Iwaszkiewicza?”. Takie pytanie zadaliśmy w ankiecie umieszczonej na naszym profilu na Facebooku. Głosy w ankiecie można oddawać do piątku (23 marca) do godziny 19.00.

Czekamy również na komentarze i opinie.

[Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin]

Subskrybuj
Powiadom o
guest

9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Sss

Pan Burmistrz potrafi z każdej sytuacji wyjść obronną ręką, nawet jeżeli rozmówca pyta o fakty które pogrążają jego i jego ekipę atakowany jest pytający I tematu nie ma. Podobnie na stronach najlepiej zablokować niewygodnych a cieszyć się słodkimi komentarzami pozerstwo w stopniu ekspert 😉

rozwaźny

Za pieniądze wydane na tą wymyślną kładkę, spokojnie można by wybudować prosty most drogowy z traktem dla pieszych!!! Most samochodowy latem jest niezbędny!!!!!!!

Grzegorz

jak dla mnie burmistrz Iwaszkiewicz dobrze działa dla miasta, co obiecał to robi. Mam nadzieję że nowa kładka przez kanał bedzie szybo zbudowana, za kanałem czekamy na to.

Ewa

kto go zna naprawde i zobaczyl jego fałszywe oblicze to wie , że to czlowiek nie wart zaufania.