Obradowała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku

2
fot. Starostwo Powiatowe w Giżycku

W poniedziałek (27 listopada) odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. Spotkaniu przewodniczył Starosta Giżycki Mirosław Dariusz Drzażdżewski.

Starosta rozpoczął posiedzenie od wręczenia aktu powołania Panu Radosławowi Wiśniewskiemu, przedstawicielowi Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zastąpił w Komisji Pana Zbigniewa Kurowickiego.

Członkowie Komisji podczas posiedzenia zapoznali się z informacjami przekazanymi przez zarządców dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych na temat inwestycji, remontów i bieżącego utrzymania dróg mającego wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego w Powiecie Giżyckim w 2023 r. oraz z zimowym utrzymaniem dróg w sezonie 2023/2024. Następnie przyjęli plan pracy Komisji Bezpieczeństwa i Porządku na 2024 rok oraz pozytywnie zaopiniowali projekt budżetu powiatu na 2024 rok w zakresie pracy Komisji.

Starosta podsumował pracę Komisji w 2023 r. a z kolei członkowie Komisji przyjęli „Sprawozdanie z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za rok 2023 r.

fot. Starostwo Powiatowe w Giżycku
fot. Starostwo Powiatowe w Giżycku

(Starostwo Powiatowe w Giżycku) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tere fere

Jak nie bylo tak i nie ma porzadku i bezpieczenstwa o czym tez co chwile wieszczycie.

no, proszę

Komisja jest po to aby diety były bo chyba władzy nie ma?