Obchody Święta Niepodległości w Giżycku

0

środa 11 listopada 2015
godz. 10.00 – Msza Święta w intencji Ojczyzny w Sanktuarium św. Brunona z udziałem pocztów sztandarowych, władz samorządowych, wojska, organizacji i związków kombatanckich, przedstawicieli szkół, harcerstwa oraz organizacji społecznych i partii politycznych. Po Mszy przemarsz, uroczystości patriotyczne i składanie kwiatów pod pomnikami (mur pamięci przy Sanktuarium św. Brunona, pomnik Bojowników o Polskość Ziemi Mazurskiej przy pl. Grunwaldzkim oraz pomnik Żołnierzy AK i Sybiraków w parku Rogera Goemaere’a przy ul. Moniuszki).

sobota 14 listopada 2015
– Finał RUNMAGEDDON Games w Giżycku ekstremalny tor przeszkód w Porcie Ekomarina Giżycko. Udział może wziąć każdy! W ramach imprezy równieżRUNMAGEDDON KIDS, czyli tory z przeszkodami dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: 4-6 lat i 7-10 lat. Trwają zapisy zapraszamy:)
– Eksplozja Kolorów, Muzyczne Show Laserowe i „BIAŁO-CZERWONY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI” z farbkami, które wyrzucimy do góry! Będzie wesoło, muzycznie i kolorowo:) start i meta w Ekomarinie. Zapraszamy do rekreacyjnego biegu na 2 km wszystkich biegaczy:)
– Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego organizowany tradycyjnie z okazji Święta Niepodległości, godz. 10.00 Gimnazjum nr 1
– III Międzynarodowy Amatorski Turniej Piłki Siatkowej Mikstów „Polska-Litwa-Białoruś” w Giżycku godz. 9.00 Hala sportowa MOSiR przy SP4

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze