O fotografowaniu przyrody… czyli „Środy z Fundacją”

0

O fotografowaniu przyrody, ptakach, rybach, piecach, inwestycjach nad wodą… czyli  „Środy z Fundacją”.

To specjalna oferta dla wszystkich miłośników i przyjaciół naszego regionu. Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich zaprasza na cykl spotkań dotyczących różnych ważnych dla naszej Krainy tematów: fauny i flory, ochrony powietrza i możliwości uzyskania dofinansowania np. na wymianę pieców, inwestowania na i nad jeziorami, pasji fotografowania przyrody…. Spotkania będą się odbywały w środy i są skierowane do różnych grup odbiorców.

Już w najbliższą  środę tj. 15 listopada o godz. 17.00 warto zajrzeć do restauracji „Porto” w Giżycku,ul. Nadbrzeżna 5a (nad kanałem). FundacjaOchrony Wielkich Jezior Mazurskich zaprasza całe rodziny z dziećmi. W trakcie spotkania Pan Krzysztof Pawlukojć, miłośnik ptaków i autor wielu publikacji na ich temat wprowadzi wszystkich  w magiczny świat przyrodniczo-ornitologiczny. Poza  tym nastąpi podsumowanie udziału szkół i przedszkoli w akcji Sprzątania Świata 2017, a także  rozstrzygnięcie  otwartego konkursu „Selfie z naturą”. Warto zobaczyć najlepsze fotografie uczestników konkursu. Zaś wszyscy obecni będą mogli zrobić sobie niecodzienne przyrodnicze zdjęcie w fotobudce!

Przedsięwzięcie jest dofinansowane w ramach dotacji dla Mazurskiego Centrum Edukacji Ekologicznej działającego przy Fundacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, a także Starostwa Powiatowego w Giżycku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze