Nowy zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku

0

Dzisiaj w giżyckiej komendzie miała miejsce uroczystość wprowadzenia nowego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku.

W obecności policjantów i pracowników giżyckiej jednostki został odczytany rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji  w Olsztynie o powołaniu na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku podinsp. Sławomira Ozygała.  Komendant Powiatowy Policji w Giżycku mł. insp. Przemysław Rawa powitał podkom. Sławomira Ozygałę, gratulując objęcia stanowiska.

W chwili wręczania rozkazu personalnego nowemu zastępcy, mł. insp. Przemysław Rawa podkreślił, że wybór Sławomira Ozygały na I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku był podyktowany doświadczeniem, które posiada w pracy kryminalnej jak i prewencyjnej. Doświadczenie i duża wiedza muszą ze sobą współgrać i uzupełniać się w przypadku pełnienia funkcji kierowniczych. Ten aspekt został tu spełniony.

Podkom. Sławomir Ozygała będzie nadzorował i koordynował pracę pionu kryminalnego oraz Posterunku Policji w Rynie od 1 maja 2017 roku.

Nowy Zastępca w szeregi Policji wstąpił 21 lat temu . Służbę w jednostce śledczej rozpoczął w KPP w Mrągowie, w 2000 roku przeniósł się do Giżycka, gdzie objął stanowisko śledczego w zespole zajmującym się przestępczością gospodarcza i korupcją. W 2016 roku objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Giżycku.

Wielokrotnie nagradzany za osiągnięte wyniki w służbie. W 2011 roku podczas Święta Policji uhonorowany został Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”.

KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze