Nowy sprzęt dla giżyckich policjantów

12

Bloker TK8U to urządzenie, które umożliwia kopiowanie i przeglądanie danych na zabezpieczonych nośnikach danych o standardzie USB. Urządzenie to otrzymali policjanci z wydziału kryminalnego giżyckiej jednostki Policji z rąk przedstawicieli Lasów Państwowych Nadleśnictwa Giżycko. 

We wtorek (10.01.) w Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku odbyło się spotkanie, podczas którego Nadleśniczy Krzysztof Dąbkowski na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku insp. Przemysława Rawy przekazał giżyckim policjantom nowy sprzęt o wartości 3 tysięcy złotych.

Zakup sprzętu był możliwy w ramach funduszu wsparcia Policji. Przekazany sprzęt będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów wydziału kryminalnego.

Bloker TK8U to urządzenie, które umożliwia kopiowanie i przeglądanie danych na zabezpieczonych nośnikach danych o standardzie USB, w sposób zgodny z właściwymi praktykami informatyki śledczej.

Drugą przekazaną rzeczą jest rozkładany stół, który służyć będzie policyjnym profilaktykom w ramach organizowanych działań profilaktyczno-edukacyjnych m.in. w trakcie spotkań z lokalną społecznością podczas organizowanych pikników rodzinnych.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

12 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Son gin

Kolega po lewej ze szczęścia aż się spocił

bvvvv

XD

robert kępisty

Kiedy dostaną granatnik?

k

no ciekawe...

Oby nigdy bo jeszcze z tzw „suszarką” pomylą

Klient

Kiedy otrzymają podnośnik?

Realny

Prawda jest taka, że gdyby nie wsparcie samorządów, leśników i pewnie innych instytucji to na policji byłaby bieda