Nowy radiowóz w giżyckiej komendzie

4

Policjanci pełniący służbę na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Giżycku otrzymali nowy radiowóz – Volkswagena Caddy. Samochód został zakupiony z funduszu Programu Modernizacji Policji na lata 2017 – 2020.

Giżyccy policjanci otrzymali nowy radiowóz – Volkswagena Caddy. Pojazd został zakupiony z funduszu Programu Modernizacji Policji na lata 2017 – 2020. Auto z 6-biegową automatyczną skrzynią biegów w pełni przystosowane do służby w Policji, warte ponad 183 tysiące złotych. Dodatkowo wyposażone w klimatyzację, hak do holowania oraz nawigację.

Radiowóz trafił do policjantów z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego giżyckiej komendy.

Modernizacja policyjnej floty poprawi warunki służby policjantów, auto będzie wykorzystywane w ramach codziennej służby, co z pewnością przełoży się na zwiększenie skuteczności ich działań oraz wzmocni poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kika

Ja sie nie znam.. spoko fajnie ze maja nowe a nie grata.. ale 180k za to? No wezcie.. ceny tak samo zawyzane dla policji jak dla wojska .. eh hajs rzadzi glupota

Romek

A za ile mają kupić? Zobacz ile takie auto kosztuje w podstawowej wersji, samo dostosowanie do wymogów auta policyjnego to pewnie w okolicach połowy tej kwoty. Lepiej żeby dostali toyotę Aygo dwuosobowe a bandytów wozili na dachu

lol

Bandytów z tyłu na haku A nie na dachu

Kika

Kosztuje ok 80/90k serio 100k za przerobienie? Blaagam ..