Nowy radiowóz w giżyckiej komendzie

4
Reklama

Policjanci pełniący służbę na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Giżycku otrzymali nowy radiowóz – Volkswagena Caddy. Samochód został zakupiony z funduszu Programu Modernizacji Policji na lata 2017 – 2020.

Giżyccy policjanci otrzymali nowy radiowóz – Volkswagena Caddy. Pojazd został zakupiony z funduszu Programu Modernizacji Policji na lata 2017 – 2020. Auto z 6-biegową automatyczną skrzynią biegów w pełni przystosowane do służby w Policji, warte ponad 183 tysiące złotych. Dodatkowo wyposażone w klimatyzację, hak do holowania oraz nawigację.

Radiowóz trafił do policjantów z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego giżyckiej komendy.

Modernizacja policyjnej floty poprawi warunki służby policjantów, auto będzie wykorzystywane w ramach codziennej służby, co z pewnością przełoży się na zwiększenie skuteczności ich działań oraz wzmocni poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kika
Kika
12 stycznia 2021 12:57

Ja sie nie znam.. spoko fajnie ze maja nowe a nie grata.. ale 180k za to? No wezcie.. ceny tak samo zawyzane dla policji jak dla wojska .. eh hajs rzadzi glupota

Romek
Romek
odpowiedział na komentarz  Kika
12 stycznia 2021 13:09

A za ile mają kupić? Zobacz ile takie auto kosztuje w podstawowej wersji, samo dostosowanie do wymogów auta policyjnego to pewnie w okolicach połowy tej kwoty. Lepiej żeby dostali toyotę Aygo dwuosobowe a bandytów wozili na dachu

lol
lol
odpowiedział na komentarz  Romek
12 stycznia 2021 17:54

Bandytów z tyłu na haku A nie na dachu

Kika
Kika
odpowiedział na komentarz  Romek
14 stycznia 2021 15:04

Kosztuje ok 80/90k serio 100k za przerobienie? Blaagam ..