Nowe stroje KiK dla GKS Mamry Giżycko

0

Na boisku piłkarskim liczy się talent i praca zespołowa, a każde podanie piłki może decydować o końcowym zwycięstwie lub porażce. Doskonale wiedzą o tym zawodnicy klubu GKS Mamry Giżycko, którzy przygotowując się do rundy wiosennej, zaczęli intensywne treningi w strojach od nowego partnera – firmy KiK.

 Zamiłowanie do sportu zainspirowało właścicieli sieci odzieżowej KiK do stworzenia akcji „Z pasji do piłki…”, która ma na celu propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. W ramach tej prospołecznej inicjatywy firma przekazuje stroje lokalnym drużynom piłkarskim.  Również zawodnicy GKS Mamry Giżycko otrzymali nowe komplety odzieży, w których wystąpią podczas treningów do wiosennej rundy. W skład przekazanych kompletów wchodzą koszulki z długimi rękawami, spodenki i getry w barwach czarno-czerwono-białych. Przy współpracy z firmą KiK kolejne generacje piłkarzy mogą rozwijać swoje talenty, doskonaląc umiejętność pracy zespołowej.

 „Angażowanie się w propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży daje nam ogromną satysfakcję. Dlatego postanowiliśmy po raz drugi nawiązać współpracę z lokalnym klubem i przekazać GKS Mamry Giżycko sprzęt sportowy. Mamy nadzieję, że w nowych strojach zawodnicy będą sięgać po najwyższe trofea. Życzymy im samych sukcesów i trzymamy kciuki za jak największą ilość strzelonych bramek.” – mówi Mariusz Kulik, dyrektor firmy KiK.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze