NINA SUERTE wraca do Węgorzewa

0

NINA SUERTE uzupełnia tegoroczny line up Mamry Music Festival. Ponownie powraca na Plażę Mamry aby skraść serca Węgorzewskiej publiczności.

Nina Suarte to polska dj-ka,która występowała w najlepszych klubach i na największych festiwalach. Od 5 lat jest stałą bywalczynią w Azji gdzie podpisuje kolejne kontrakty i występuje na największych scenach. Obecnie w jej setach można usłyszeć duża dawkę hardstylowych brzmień. Jest założycielką  wytwórni „Nando Records” gdzie wydaje swoje produkcje. Z pomocą polskiego dj’a i producenta transowego Tiddey’a – stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dj-ek na świecie. Na portalach społecznościowych można zobaczyć jej wszystkie występy a także najnowszy live set zagrany na winylach.

Organizatorzy Mamry Music Festival przygotowali na przyszłoroczną edycję wielką niespodziankę. Razem z Partnerem, Agencją Marketingowo-Reklamową „LIDER” Sp. z o.o z Elbląga, zorganizują w ramach Mamry Music Festival Finał Bursztynowej Miss Polski. Na węgorzewski finał przyjadą laureatki (zdobywczynie pierwszych trzech miejsc) z eliminacji w 4 miejscowości nadmorskich. Szczegóły wyborów na http://www.bursztynowamiss.pl/

Mamry Music Fetival to trzecia edycja imprezy z muzyka w stylu EMD w tle. Swój udział na festiwalu już potwierdzili: GROMEE, MELO.KIDS., DIRTY RUSH & GREGOR ES, EXATION. Kolejni wykonawcy już wkrótce.

Organizatorzy Mamry Music Festiwal postanowili szerzej wesprzeć węgorzewskiego partnera – STOWARZYSZENIE POMAGAM BO LUBIĘ. Organizatorzy postanowili, że 5% brutto z każdego biletu zostanie przeznaczone na wsparcie osób niepełnosprawnych z terenu powiatu węgorzewskiego.

Od 4 listopada rozpoczęła się sprzedaż biletów poprzez stronę internetową www.mamrymusic.pl  oraz poprzez sieć EBILET.

MAMRY MUSIC FESTIVAL odbędzie się 8 sierpnia 2020r. w Węgorzewie na Plaży Mamry. To kolejna edycja imprezy dla fanów muzyki EDM. MMF to kontynuacja wcześniejszej imprezy organizowanej w latach 2018-19.

Już wkrótce kolejne informacje!

ORGANIZATOR: WSSK WĘGORAPA
STRONA WWW:  www.mamrymusic.pl
OFICJALNY PROFIL NA FB: https://facebook.com/mamrymusic
OFICJALNY PROFIL NA ISTAGRAMIE: mamrymusicfestival

BIURO   ORGANIZACYJNE
11-600 WĘGORZEWO  ul. Bema 7,
Tel/faks  261 337 191,
mamrymusic@wsskwegorapa.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze