Niezbędne podróże na Wielkanoc są bezpieczne

0

W okresie Wielkanocy zapewnione są rozkładowe połączenia kolejowe. Nad ruchem pociągów czuwają m.in. dyspozytorzy, dyżurni, dróżnicy PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. Przewoźnicy informują i przypominają o zasadach obowiązujących w podróżach. Rozkład jazdy pociągów można sprawdzić na portalpasazera.pl.

Drogi Czytelniku!

Od 12.04.21 wprowadziliśmy płatny dostęp do wybranych artykułów. Jest to spowodowane m.in korzystaniem przez dużą grupę użytkowników z programów typu AdBlock, które blokują wyświetlanie reklam. Przekłada się to bezpośrednio na znaczny spadek przychodów i powoduje, że reklamy odsłonowe nie wystarczają na pokrycie kosztów funkcjonowania serwisu. W związku z tym postanowiliśmy wprowadzić, naszym zdaniem, symboliczną opłatę - 1,50 zł za dostęp do niektórych artykułów i całkowicie zrezygnować z reklam odsłonowych. Więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie Dlaczego wprowadzamy płatny dostęp do wybranych treści?.

Odblokuj dostęp i przeczytaj pozostałą część tekstu. Cena 1,50 zł. Płatność PRZELEWY24. Poniżej podaj swój adres e-mail i zatwierdź zapoznanie się z regulaminem aby opłacić i odblokować artykuł.

PRZELEWY24

INSTRUKCJA PŁATNOŚCI

WYKUP DOSTĘP DO ARTYKUŁU Dokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z REGULAMINEM

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze