Nietrzeźwy kierowca wjechał do rowu na ul. Białostockiej

6

Około 2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierujący samochodem marki opel, który wjechał do przydrożnego rowu w Giżycku na ulicy Białostockiej. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut po godzinie 14:00, na ul. Białostockiej w Giżycku. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 46-letni kierujący samochodem marki opel stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia 46-letni kierowca nie odniósł obrażeń.

Badanie stanu trzeźwości wykazało około 2,5 promila alkoholu w organizmie kierującego. 46-letni mieszkaniec Giżycka stracił już swoje prawo jazdy. O jego przyszłości zadecyduje teraz sąd.

Policjanci apelują o ostrożną jazdę i nie wsiadanie za kierownicę samochodu po spożyciu alkoholu. Trzeźwość i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze to gwarancja bezpiecznej podróży.

Źródło: KPP Giżycko

- R e k l a m a -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Strażnik Graniczny
Strażnik Graniczny
24 marca 2021 13:17

POLICJA POWINNA WZIĄĆ SIĘ ZA KONTROLĘ TARYFIARZY, NIEJEDNOKROTNIE SPOTKAŁEM SIĘ Z PIJANYM KIEROWCĄ. TEN Z SULIM W CIEMNYM KOMBI CAŁY CZAS NAPRUTY JEŹDZI I NIKT Z TYM NIC NIE ROBI.

Lelele
Lelele
odpowiedział na komentarz  Strażnik Graniczny
25 marca 2021 09:26

To zgłoś to, a nie kozak w Internecie…

WE
WE
24 marca 2021 10:19

Masakra, powinni wywalić mu z 10 lat za kratami. Kiedyś to pijaki jeździli po wioskach, drogach gminnych a teraz centrum miasta w biały dzień. Ile ten śmieć mógł narobić krzywdy. Mam nadzieję, że prędko nie zazna spokoju i snu.

Luka
Luka
odpowiedział na komentarz  WE
24 marca 2021 11:14

Teraz jeżdżą w miastach najebani bo tylku tu jest patologia

H
H
odpowiedział na komentarz  Luka
26 marca 2021 18:10

Chyba u ciebie na wsi

Er
Er
odpowiedział na komentarz  WE
26 marca 2021 13:28

Widać sama jesteś z wioski lub za wschodniej granicy ze wiesz że pod wpływem jeździło się po wiosce .tak jak policja napisała apeluje i ostrzega nie wolno