Nietrzeźwy kierowca i potrącony rowerzysta

0

Podczas minionego weekendu policjanci ruchu drogowego m.in. pracowali na miejscu wypadku z udziałem rowerzysty oraz zatrzymali kierowcę, który prowadził swoje auto mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany na terenie gminy Giżycko, w miniony piątek (17.04.2020 r.) około godziny 21:00. Policjanci dokonujący kontroli w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zatrzymali do kontroli jadącego opla, w trakcie wykonywania czynności wyczuli od kierowcy woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 48-latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Także w miniony piątek (17.04.2020 r.) około godziny 14:30 na jednej z ulic w Giżycku doszło do zdarzenia z udziałem rowerzysty. Jak ustalili policjanci, kierowca vw transportera wyjeżdżając z posesji nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu znajdującemu się na ścieżce rowerowej rowerzysty, w wyniku czego uderzył w jego bok. 63-letni rowerzysta z urazem barku i obojczyka trafił do szpitala.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze