Nietrzeźwa matka spacerowała z 3-letnią córką po klatce schodowej. Kobieta miała 2 promile alkoholu

0

Policjanci interweniowali wobec pijanej matki, która „opiekowała się” swoją 3-letnią córką. Kobieta mając 2 promile alkoholu w organizmie, nocą spacerowała z dziewczynką po klatce schodowej. 

W środę (22.02.) kilka minut po godzinie 5:00 oficer dyżurny giżyckiej jednostki otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań na terenie Giżycka prawdopodobnie nietrzeźwa matka sprawuje opiekę nad małoletnim dzieckiem.

Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres. Z zebranych przez nich informacji wynikało, że nietrzeźwa kobieta z 3-letnią córką miały zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia chodzić między piętrami klatki schodowej i głośno się zachowywać. Do takiej sytuacji miało dojść kilkukrotnie. Kobieta podczas rozmowy z funkcjonariuszami przyznała, że faktycznie nocą spaceruje z dzieckiem po klatce schodowej. Oświadczyła, że „córka chciała się przejść i jest to normalne” – przekazują policjanci z KPP Giżycko. 

Na miejsce przyjechała osoba, która zaopiekowała się dziewczynką.

Natomiast kobieta została przewieziona do jednostki policji, gdzie skontrolowano jej stan trzeźwości. Badanie wykazało, że 34-latka miała 2 promile alkoholu.

Policjanci sprawdzają sytuację rodzinną dziewczynki. Zebrane materiały zostaną przekazane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Giżycku.

Źródło: KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze