Nieprzytomny kierowca w samochodzie. Uratowała go reakcja innego kierowcy

1

Pewien kierowca jadąc w godzinach nocnych przez miejscowość Kąp (gmina Giżycko), zauważył stojącą osobówkę w zatoce autobusowej. Kiedy ponownie przejeżdżał tą samą trasą osobówka nadal stała z włączonym silnikiem, a za kierownicą siedział mężczyzna. 

We wtorek (26 marca) pewien kierowca w godzinach nocnych jechał przez miejscowość Kąp, w zatoce autobusowej zauważył stojące auto osobowe. Kiedy wracał tą samą trasą po około trzech godzinach, zauważył, że osobówka ma włączony silnik i nadal stoi w zatoce autobusowej. Zaniepokojony tą sytuacją zatrzymał się i poszedł sprawdzić, co się dzieje.

Auto było zamknięte, a za kierownicą siedział mężczyzna, który był nieprzytomny i nie reagował na wołanie. Kierowca szybko powiadomił służby ratunkowe. Policjanci i strażacy, którzy przybyli na miejsce podjęli decyzję o wybiciu szyby i wyciągnięciu mężczyzny z samochodu – przekazują giżyccy policjanci. 

Dzięki reakcji przypadkowego kierowcy 63-latek otrzymał potrzebną pomoc medyczną. Został przewieziony do szpitala w Giżycku, gdzie trafił pod opiekę lekarzy.

Policjanci dziękują za udzieloną pomoc i reakcję na nietypową sytuację na drodze.

(źródło: KPP Giżycko) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Brawo

Brawo